V Oblouku 114, 251 01 Čestlice u Prahy (Po–Pá 9:00–16:00)
  • +420 777 932 070
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lité podlahy

Lité anhydritové podlahy

Lité samonivelační anhydritové podlahy představují jeden z mnoha moderních trendů ve stavebnictví – v řadě staveb nyní nahrazují tradiční betonové podlahy. Proč si lité anhydritové podlahy získaly tolik příznivců, když jsou přitom relativně dražší než standardní technologie?

KALKULACE CENY

Litá anhydritová podlaha je:

  • Dokonale rovná – na litou podlahu můžete bez dalších úprav (stěrkování) přímo pokládat jakoukoli podlahovou krytinu. Povrch je také absolutně bez jakýchkoli spár.
  • Rychle hotová – po lité podlaze lze chodit už po 24 hodinách od pokládky
  • Lépe tepelně vodivá – lité anhydritové podlahy mají vynikající tepelnou vodivost, proto se výborně hodí pro instalaci podlahového vytápění.

KALKULACE CENY

Realizace lité anhydritové podlahy

Realizace lité anhydritové podlahy je ve srovnání s jinými technologiemi výrazně rychlejší. Vysoce tekutá směs po vylití podlahy perfektně vyplní všechny dutiny, které vzniknou například při instalaci podlahového vytápění, a v kombinaci s výbornou tepelnou vodivostí anhydritového potěru vznikne podlaha, která dokonale rozvádí a akumuluje teplo. Díky samonivelační vlastnosti tekutého materiálu navíc vznikne po zatvrdnutí dokonale rovný finální povrch, který již není potřeba vyrovnávat stěrkou. Litá anhydritová podlaha nepraská, prostorově se nedeformuje a přitom není potřeba instalace výztužných sítí.

 

KALKULACE CENY

Lité anhydritové podlahy jsou vhodné především do interiérů novostaveb a pokud jste rozhodnuti instalovat do podlahy i vytápění, měla by být litá anhydritová podlaha pro vás jasnou volbou.

Jako většina moderních technologií i litá podlaha vyžaduje kvalitní provedení z rukou zkušeného řemeslníka. My pro vás dokážeme zajistit jak samotnou dodávku anhydritové směsi, tak i odbornou realizaci podlahy od izolací až po finální podlahovou krytinu.

Kalkulace ceny

Mám zájem o realizaci lité podlahy

(pole označená * jsou povinná)

Mám také zájem o realizaci:
Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači
Povolené formáty (.jpg, .png, .gif, .pdf)
Maximální velikost 10 MB

Rychlý kontakt

Neváhejte nás kontaktovat, naši pracovníci jsou připravení se vám věnovat.

PONDĚLÍ - PÁTEK
09:00 - 16:00

+420 777 932 070

Provozovna

 BJ-STAV Bohemia s.r.o.

Provozovna Čestlice u Prahy

V Oblouku 114, 251 01 Čestlice,
okres Praha-východ

Regiony působnosti

Příbram, Dobříš, Praha a okolí, Benešov, Říčany, Beroun, Kladno, Roztoky, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Brandýs nad Labem, Úvaly, Český Brod